s

Privátní wellness – Family SPA

1–12 osob / 90 minut již od 1790 Kč

Privátní wellness v Pardubicích

Existuje lepší kombinace pro uvolnění všech smyslů, než bublinky a dokonalé prohřátí těla?

Představte si tu sílu přítomného okamžiku a uvolňující atmosféru v nádherném prostředí našeho privátního wellness. Ponořte se do oázy relaxace a zažijte neopakovatelné chvíle se svými nejbližšími.

apartmany-u-vinice-ikona-klimatizace

Masážní vířivka

apartmany-u-vinice-ikona-minibar

Minibar

uvinice-spa-ikona-wifi

Wi-Fi

Finská sauna

uvinice-spa-ikona-parkovani-zdarma

Parkování zdarma

Bio sauna

Biosauna je kombinací parní a finské sauny. Je určená všem, kteří nemohou uvedených dvou druhů saun užívat ze zdravotních důvodů, ale je i pro ty, kterým zkrátka příliš vysoká teplota v sauně nevyhovuje. Biosauna vám nabízí nižší teplotu, a to okolo 60o °C. Vlhkost vzduchu je tu 30–60%.

Parní sauna

Pokud vstoupíte do parní sauny, nacházíte se v ovzduší s téměř 100% vlhkostí a příjemnou teplotou kolem 45 C. Na rozdíl od finské sauny má parní sauna nižší teplotu a právě díky nižší teplotě je lépe snášena. Působí relaxačně a je vhodnější k prohřátí těla a zlepšení prokrvení. Doporučená délka pobytu 10-15 minut.

Masážní vířivka

Luxusní masážní vířivka, která umocní váš relax a pohodu. Slouží k uvolnění svalového napětí, odstraňuje stres, vyrovnává krevní tlak, posiluje krevní oběh a kardiovaskulární systém. Nechte trysky masírovat vaše tělo tak, jak vám to je příjemné. V naší vířivce zkrátka zažijete dokonalou koupel, která, pokud se dostatečně uvolníte, vylepší každý aspekt vašeho života. Obě naše vířivky mají pískovou filtraci.

Klidová zóna

Relaxační místnost s dřevěnými masivními lehátky a čistě bílými prostěradly, kde nejste ničím a nikým rušeni. Zde můžete odpočívat a soustředit se pouze na sebe a své myšlenky. Po ochlazení je totiž odpočinek další důležitou částí rituálu. Tělo se musí s teplotní změnou vyrovnat a zklidnit, abyste se mohli připravit na další saunový proces.

Ochlazovací vědro

Pro ty, kteří neholdují delšímu pobytu ve studené vodě, je připraveno ochlazovací vědro. Dřevěné vědro plné studené vody na sebe převalíte a v okamžiku jste ochlazení. Pozor, je třeba si uvědomit, že studená voda dopadá nejdříve na hlavu a spouští okamžitou reakci cévního systému. Proto je tato metoda vhodná především pro zdravé jedince.

Ochlazovací venkovní bazének

Ochlazovací venkovní bazének nabízí osvěžující úlevu po návštěvě sauny nebo parní lázně. Jeho studená voda stimuluje krevní oběh a posiluje imunitní systém, zatímco poskytuje okamžité osvěžení a revitalizaci těla.

Venkovní zóna

K saunovému rituálu patří také odpočinek. V našem wellness vám chceme dopřát nejen fyzickou, ale také psychickou pohodu, proto u nás můžete relaxovat i v zahradě za uklidňujícího zvuku bublající vody. Lehátka jsou vám k dispozici a lehký drink v ruce pohodu ještě umocní.

Projekční obrazovka

Je důležité, abyste se cítili příjemně a co může být k odpočinku lepšího, než pohled na praskající krb? Ten vám zprostředkujeme na LED obrazovce. Může se stát, že jdete relaxovat a zrovna dávají oblíbený sportovní přenos. Odteď již nemusíte být nešťastní, že o něj přijdete! Na vaši žádost vám LED obrazovku přepneme a můžete si užívat relax i přenos současně. P.S. Máme pro vás i jedno vychlazené!

Colorterapie
Napadlo vás někdy, že barvy mají vliv na vaše prožívání? Proto pro vás máme naši Colorterapii, spektrum barev, které vám zlepší psychiku (Colorterapie je procedura, při které se využívá působení barevného spektra světel).

Nepotřebujete soukromí nebo Vás je víc?

Zkuste náš Veřejný wellness

Dárkové poukazy

Skvělý dárek pro Vaše blízké

Virtuální prohlídka

Objevte naší jedinečnost