s

Privátní wellness – Romantic SPA

1–4 osoby / 90 minut již od 1690 Kč

Privátní wellness v Pardubicích

Zažijte neopakovatelné chvíle s vaší drahou polovičkou v našem privátním wellness. 

Dopřejte si chvíle luxusu a odpočinku jen pro vás dva a nechte se hýčkat v naší masážní vířivce. Unikněte spolu do světa pohody, kde nebudete ničím a nikým rušeni. Prožijte intimní chvilky při saunových rituálech v cedrové sauně s kouzelným hvězdným nebem, které volá po romantice. Celý váš prožitek bude umocněn krásnými prostory a nádherným designem spa.

apartmany-u-vinice-ikona-klimatizace

Masážní vířivka

apartmany-u-vinice-ikona-minibar

Minibar

uvinice-spa-ikona-wifi

Wi-Fi

Finská sauna

uvinice-spa-ikona-parkovani-zdarma

Parkování zdarma

Finská sauna
Obklopí vás kvalitní cedrové dřevo, které je šampionem mezi materiály ve wellness. Hladký a teplý dotek prohřátého dřeva na holé kůži patří mezi oblíbené zážitky, které si ze sauny odnášíme. V teplotě 90—100 °C se tělo začne okysličovat, zlepší se dýchání kůže a ta je potom svěžejší a vláčnější. Při následném prudkém ochlazení se z kůže vyplaví škodlivé látky, tuk a nečistoty. Pravidelným saunováním se zvyšuje odolnost proti běžným infekcím horních cest dýchacích a příznivě působí na srdeční soustavu, napomáhá k odstraňování stresů, má blahodárné účinky na psychiku a celkovou regeneraci organismu. Doporučená délka pobytu 10—15 min. Do sauny se u nás chodí bez oděvu.
Venkovní zóna

K saunovému rituálu patří také odpočinek. V našem wellness vám chceme dopřát nejen fyzickou, ale také psychickou pohodu, proto u nás můžete relaxovat i v zahradě za uklidňujícího zvuku bublající vody. Lehátka jsou vám k dispozici a lehký drink v ruce pohodu ještě umocní.

Masážní vířivka

Luxusní masážní vířivka, která umocní váš relax a pohodu. Slouží k uvolnění svalového napětí, odstraňuje stres, vyrovnává krevní tlak, posiluje krevní oběh a kardiovaskulární systém. Nechte trysky masírovat vaše tělo tak, jak vám to je příjemné. V naší vířivce zkrátka zažijete dokonalou koupel, která, pokud se dostatečně uvolníte, vylepší každý aspekt vašeho života. Obě naše vířivky mají pískovou filtraci.

Relaxační lůžko

Relaxační dvoulůžko vám poskytne intimní prostor pro odpočinek a regeneraci těla i ducha. Je ideální pro páry hledající klid a soukromí.

Ochlazovací vědro

Pro ty, kteří neholdují delšímu pobytu ve studené vodě, je připraveno ochlazovací vědro. Dřevěné vědro plné studené vody na sebe převalíte a v okamžiku jste ochlazení. Pozor, je třeba si uvědomit, že studená voda dopadá nejdříve na hlavu a spouští okamžitou reakci cévního systému. Proto je tato metoda vhodná především pro zdravé jedince.

Projekční obrazovka

Je důležité, abyste se cítili příjemně a co může být k odpočinku lepšího, než pohled na praskající krb? Ten vám zprostředkujeme na LED obrazovce. Může se stát, že jdete relaxovat a zrovna dávají oblíbený sportovní přenos. Odteď již nemusíte být nešťastní, že o něj přijdete! Na vaši žádost vám LED obrazovku přepneme a můžete si užívat relax i přenos současně. P.S. Máme pro vás i jedno vychlazené!

Colorterapie
Napadlo vás někdy, že barvy mají vliv na vaše prožívání? Proto pro vás máme naši Colorterapii, spektrum barev, které vám zlepší psychiku (Colorterapie je procedura, při které se využívá působení barevného spektra světel).

Nepotřebujete soukromí nebo Vás je víc?

Zkuste náš Veřejný wellness

Dárkové poukazy

Skvělý dárek pro Vaše blízké

Virtuální prohlídka

Objevte naší jedinečnost