s

Veřejné wellness

ÚT + ČT 16.00–22.00 / 90 minut již od 320 Kč

Veřejné wellness v Pardubicích

Příjemné prostředí vás nechá zapomenout na všední život a stres.

Relaxovat můžete v cedrové finské sauně, v parní sauně s unikátním hvězdným nebem anebo v masážní vířivce. Pro maximální požitek můžete lenošit na venkovních lehátkách a kochat se udržovanou zahradou s okrasným jezírkem. Ti otrlejší mohou svůj saunový rituál dovršit ochlazením ve venkovní koupací kádi, nebo se ošplouchnout dřevěným vědrem. Celý váš prožitek bude umocněn krásnými prostory a nádherným designem spa.

apartmany-u-vinice-ikona-klimatizace

Masážní vířivka

apartmany-u-vinice-ikona-minibar

Minibar

uvinice-spa-ikona-wifi

Wi-Fi

Finská sauna

uvinice-spa-ikona-parkovani-zdarma

Parkování zdarma

Finská sauna
Obklopí vás kvalitní cedrové dřevo, které je šampionem mezi materiály ve wellness. Hladký a teplý dotek prohřátého dřeva na holé kůži patří mezi oblíbené zážitky, které si ze sauny odnášíme. V teplotě 90—100 °C se tělo začne okysličovat, zlepší se dýchání kůže a ta je potom svěžejší a vláčnější. Při následném prudkém ochlazení se z kůže vyplaví škodlivé látky, tuk a nečistoty. Pravidelným saunováním se zvyšuje odolnost proti běžným infekcím horních cest dýchacích a příznivě působí na srdeční soustavu, napomáhá k odstraňování stresů, má blahodárné účinky na psychiku a celkovou regeneraci organismu. Doporučená délka pobytu 10—15 min. Do sauny se u nás chodí bez oděvu.
Parní sauna

Pokud vstoupíte do parní sauny, nacházíte se v ovzduší s téměř 100% vlhkostí a příjemnou teplotou kolem 45 C. Na rozdíl od finské sauny má parní sauna nižší teplotu a právě díky nižší teplotě je lépe snášena. Působí relaxačně a je vhodnější k prohřátí těla a zlepšení prokrvení. Doporučená délka pobytu 10-15 minut.

Venkovní zóna

K saunovému rituálu patří také odpočinek. V našem wellness vám chceme dopřát nejen fyzickou, ale také psychickou pohodu, proto u nás můžete relaxovat i v zahradě za uklidňujícího zvuku bublající vody. Lehátka jsou vám k dispozici a lehký drink v ruce pohodu ještě umocní.

Masážní vířivka

Luxusní masážní vířivka, která umocní váš relax a pohodu. Slouží k uvolnění svalového napětí, odstraňuje stres, vyrovnává krevní tlak, posiluje krevní oběh a kardiovaskulární systém. Nechte trysky masírovat vaše tělo tak, jak vám to je příjemné. V naší vířivce zkrátka zažijete dokonalou koupel, která, pokud se dostatečně uvolníte, vylepší každý aspekt vašeho života. Obě naše vířivky mají pískovou filtraci.

Koupací káď

Pro otužilce a pro toho, kdo si troufá, je vždy připravena venkovní káď, která ke správnému saunování prostě patří! Díky pozvolnému vstupu si sami zvolíte intenzitu ochlazení. Podpoříte své zdraví a imunita vám poděkuje! Ne nadarmo se říká, že ochlazování je v sauně to nejdůležitější.

Ochlazovací vědro

Pro ty, kteří neholdují delšímu pobytu ve studené vodě, je připraveno ochlazovací vědro. Dřevěné vědro plné studené vody na sebe převalíte a v okamžiku jste ochlazení. Pozor, je třeba si uvědomit, že studená voda dopadá nejdříve na hlavu a spouští okamžitou reakci cévního systému. Proto je tato metoda vhodná především pro zdravé jedince.

Klidová zóna

Relaxační místnost s dřevěnými masivními lehátky a čistě bílými prostěradly, kde nejste ničím a nikým rušeni. Zde můžete odpočívat a soustředit se pouze na sebe a své myšlenky. Po ochlazení je totiž odpočinek další důležitou částí rituálu. Tělo se musí s teplotní změnou vyrovnat a zklidnit, abyste se mohli připravit na další saunový proces

Projekční obrazovka

Je důležité, abyste se cítili příjemně a co může být k odpočinku lepšího, než pohled na praskající krb? Ten vám zprostředkujeme na LED obrazovce. Může se stát, že jdete relaxovat a zrovna dávají oblíbený sportovní přenos. Odteď již nemusíte být nešťastní, že o něj přijdete! Na vaši žádost vám LED obrazovku přepneme a můžete si užívat relax i přenos současně. P.S. Máme pro vás i jedno vychlazené!

Colorterapie
Napadlo vás někdy, že barvy mají vliv na vaše prožívání? Proto pro vás máme naši Colorterapii, spektrum barev, které vám zlepší psychiku (Colorterapie je procedura, při které se využívá působení barevného spektra světel).

Chtěli by jste více soukromí?

Zkuste náš Privátní wellness

Dárkové poukazy

Skvělý dárek pro Vaše blízké

Virtuální prohlídka

Objevte naší jedinečnost