Už jen pár týdnů a oslavíme Valentýn, svátek lásky, den všech zamilovaných. Ačkoliv bychom si měli lásku vyjadřovat stále, nejen pouze jeden den v roce, stále se jedná o skvělou příležitost, jak potěšit ty, které milujete. TRADICE PRO ZAMILOVANÉ – V ÚNORU NÁS ČEKÁ VALENTÝN Každý rok 14. února slavíme svátek svatého Valentýna. Přezdívá se mu “svátek lásky”, i když mnozí Češi mají raději první máj. V tento den si zamilovaní vyměňují drobné dárky, kterými dávají najevo vzájemnou náklonnost a částečně tím i děkují tomu druhému za to, že ho mají.
Věděli jste, že každoročně se na světě v Den svatého Valentýna uskuteční v průměru 220 000 žádostí o ruku? To je velké číslo.
Zajistěte si správný dárek ještě dnes Hledáte originální dárek, kterým byste při příležitosti blížícího se svátku všech zamilovaných svou drahou polovičku potěšili? Vsaďte na něco, co udělá radost vám oběma a překvapte dárkovým voucherem. Nebo rovnou využijte naši speciální akce: Valentýn ve wellness!

! P O Z O R !

P R I V ÁT N Í  W E L L N E S S  OPĚT V PROVOZU

Rezervace přijímáme na tel. 464 601 862 nebo on-line na webu uvinicespa.cz

Naše vířivky mají skvělé hydromasážní trysky, které uvolní napětí a stres této doby.
Koupel ve vířivé vaně vede k produkci hormonu štěstí (endorfinu), který tlumí bolest.

Platnost všech zakoupených voucherů, permanentek a depozit, kterým platnost skončila po datu 9.10.2020 bude automaticky prodloužena do 30.11.2021.