Už jen pár týdnů a oslavíme Valentýn, svátek lásky, den všech zamilovaných. Ačkoliv bychom si měli lásku vyjadřovat stále, nejen pouze jeden den v roce, stále se jedná o skvělou příležitost, jak potěšit ty, které milujete. TRADICE PRO ZAMILOVANÉ – V ÚNORU NÁS ČEKÁ VALENTÝN Každý rok 14. února slavíme svátek svatého Valentýna. Přezdívá se mu “svátek lásky”, i když mnozí Češi mají raději první máj. V tento den si zamilovaní vyměňují drobné dárky, kterými dávají najevo vzájemnou náklonnost a částečně tím i děkují tomu druhému za to, že ho mají.
Věděli jste, že každoročně se na světě v Den svatého Valentýna uskuteční v průměru 220 000 žádostí o ruku? To je velké číslo.
Zajistěte si správný dárek ještě dnes Hledáte originální dárek, kterým byste při příležitosti blížícího se svátku všech zamilovaných svou drahou polovičku potěšili? Vsaďte na něco, co udělá radost vám oběma a překvapte dárkovým voucherem. Nebo rovnou využijte naši speciální akce: Valentýn ve wellness!

Vzhledem k současnému stavu jsme nuceni od 18.12. opět uzavřít naše wellness na dobu neurčitou.

Stále si však můžete zakoupit naše vouchery na našich stránkách v sekci "DÁRKOVÉ POUKAZY" nebo na místě. Už vytištěné si je lze vyzvednout na recepci mezi 12:00 -19:00 až do 23.12. včetně víkendu. Dárkové poukazy si můžete také po zakoupení online rovnou vytisknout!

Podpořte naše wellness zakoupením dárků na našich stránkách. Všechny poukazy mají prodlouženou platnosti.