Už jen pár týdnů a oslavíme Valentýn, svátek lásky, den všech zamilovaných. Ačkoliv bychom si měli lásku vyjadřovat stále, nejen pouze jeden den v roce, stále se jedná o skvělou příležitost, jak potěšit ty, které milujete. TRADICE PRO ZAMILOVANÉ – V ÚNORU NÁS ČEKÁ VALENTÝN Každý rok 14. února slavíme svátek svatého Valentýna. Přezdívá se mu “svátek lásky”, i když mnozí Češi mají raději první máj. V tento den si zamilovaní vyměňují drobné dárky, kterými dávají najevo vzájemnou náklonnost a částečně tím i děkují tomu druhému za to, že ho mají.
Věděli jste, že každoročně se na světě v Den svatého Valentýna uskuteční v průměru 220 000 žádostí o ruku? To je velké číslo.
Zajistěte si správný dárek ještě dnes Hledáte originální dárek, kterým byste při příležitosti blížícího se svátku všech zamilovaných svou drahou polovičku potěšili? Vsaďte na něco, co udělá radost vám oběma a překvapte dárkovým voucherem. Nebo rovnou využijte naši speciální akce: Valentýn ve wellness!

MÁME OTEVŘENO!

Prostory wellness centra je možné využívat pouze privátně. Veřejné wellness bude znovu v provozu od září 2020.

Zvýhodněné privátní vstupy:
ROMANTIC SPA 90min 2os, pondělí - čtvrtek v 10h, 12h a 14h - 1490,- / 1290,- U Vinice karta
DAY SPA privátně 90min až 6os, pondělí - čtvrtek v 10h, 12h a 14h - 1590,- / 1390,- U Vinice karta
V ostatní dny a časy platí standardní ceny dle aktuálního ceníku na webu.

Rezervace můžete provádět na telefonním čísle 464 601 862 nebo emailem na recepce@uvinicespa.cz.

Všechny vouchery, kterým skončila platnost během karanténního opatření nebo mají termín platnosti do konce června, budou prodlouženy do září 2020.