Umíte si představit něco lepšího, než najít pod stromečkem dárkový voucher do privátního wellness se sklenkou prosseca a saunou i vířivkou k dispozici? My rozhodně ne!

VYUŽIJTE WELLNESS VÁNOČNÍ NADÍLKU

Měkké dárky už nejsou v módě. Vánoce nám pomalu klepou na dveře, stres s nákupem dárků na Vás už teď dopadá a představa, že budete muset stát zase fronty v obchoděch Vás děsí. Nakupte ještě dnes z pohodlí Vaší obrazovky dárky, které si každý zamiluje. V uspěchané době jako je tato si všichni zaslouží chvilku jen pro sebe.

Na Vánoce za akční cenu a ještě s členstvím zdarma

Vouchery do privátního wellness jsou oblíbené nejen u dámského osazenstva, ale i u pánů. A protože jsou ty svátky, nabízíme vstupy za výhodné ceny. Vybrat si můžete z několika variant. Navíc obdarovaný dostane možnost získat členství v našem wellness zdarma a tím ještě levnější vstupné na další relaxační zážitky.

Voucher si zakoupíte online i na místě

Vouchery do wellness si pohodlně koupíte doma pomocí objednávkového formuláře zde a tištěný Vám rádi zašleme na Vaši adresu. Nebo si k nám pro něj můžete zajít.

Jak získám to členství zdarma?

Stačí, když si obdarovaný zarezervuje a uplatní dárkový pobyt. Na recepci Vás naše kolegyně automaticky upozorní na možnost registrace do členského klubu výhod. Pokud budete chtít, kartičku získáte již během první návštěvy.

A to se vyplatí, nemyslíte?! Akce platí od listopadu až do prosince roku 2019.

Vzhledem k současnému stavu jsme nuceni od 18.12. opět uzavřít naše wellness na dobu neurčitou.

Stále si však můžete zakoupit naše vouchery na našich stránkách v sekci "DÁRKOVÉ POUKAZY" nebo na místě. Už vytištěné si je lze vyzvednout na recepci mezi 12:00 -19:00 až do 23.12. včetně víkendu. Dárkové poukazy si můžete také po zakoupení online rovnou vytisknout!

Podpořte naše wellness zakoupením dárků na našich stránkách. Všechny poukazy mají prodlouženou platnosti.