Vánoce jsou ideální čas, kdy můžete obdarovat své zákazníky ale i zaměstnance za jejich dobře odvedenou práci za uběhlý rok.

VYUŽIJTE WELLNESS VÁNOČNÍ NADÍLKU

S blížícím se koncem podzimu přichází tradiční čas Vánoc a s ním i slovutné dárky. Dárky se skloňují nejen v osobním životě ve všech pádech, v obchodních centrech se linou vánoční melodie, e-shopy se předhání v originálních vánočních reklamách, ale i firmy si lámou hlavu nad svými dary, co by daly.

Mít loajální a odpočaté zaměstnance se vyplatí

Poděkovat svým zaměstnancům za dobře odvedenou práci a popřát jim krásné Vánoce můžete u nás i ve formě team buildingové akce a ke všemu si utuží nejen vztahy na pracovišti, ale královsky si odpočinou. Vymysleli jsme nově PÁRTY VOUCHERY.

A protože jsou ty svátky, nabízíme vstupy za výhodné ceny. Vybrat si můžete z několika variant tzv. Párty voucherů pro skupinky lidí. Navíc obdarovaní dostanou možnost získat členství v našem wellness zdarma a tím ještě levnější vstupné na další relaxační zážitky.

Voucher si zakoupíte online i na místě

Vouchery do wellness si pohodlně koupíte pomocí objednávkového formuláře zde a tištěný Vám rádi zašleme na Vaši adresu. Nebo si k nám pro něj můžete zajít.

Jak získám to členství zdarma?

Stačí, když si obdarovaný zarezervuje a uplatní dárkový pobyt. Na recepci Vás naše kolegyně automaticky upozorní na možnost registrace do členského klubu výhod. Pokud budete chtít, kartičku získáte již během první návštěvy.

A to se vyplatí, nemyslíte?! Akce platí od listopadu až do prosince roku 2019.

Vzhledem k současnému stavu jsme nuceni od 18.12. opět uzavřít naše wellness na dobu neurčitou.

Stále si však můžete zakoupit naše vouchery na našich stránkách v sekci "DÁRKOVÉ POUKAZY" nebo na místě. Už vytištěné si je lze vyzvednout na recepci mezi 12:00 -19:00 až do 23.12. včetně víkendu. Dárkové poukazy si můžete také po zakoupení online rovnou vytisknout!

Podpořte naše wellness zakoupením dárků na našich stránkách. Všechny poukazy mají prodlouženou platnosti.